Zespol_1

KIM JESTEŚMY

Profesjonaliści i pasjonaci

Jesteśmy pasjonatami prawa. Specjalistami w swoich dziedzinach. Praktykami otwartymi na potrzeby naszych klientów.

Koronawirus 2021

Wsparcie prawne dla przedsiębiorców.

Alerty, porady, zarządzanie kryzysem w firmie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji 24h. Wspieramy przedsiębiorców w tym trudnym okresie.

PRAWO PROCESOWE

Skuteczna reprezentacja w sądach wszystkich instancji

PRAWO BUDOWLANE

Obsługa inwestycji budowlanych od projektu po odbiór. Reprezentacja w sądzie

PRAWO MEDYCZNE

Kompleksowa obsługa prywatnych podmiotów medycznych

PRACA TRANSGRANICZNA

Delegowanie pracowników do pracy za granicą

ZNAKI TOWAROWE

Kompleksowa obsługa wniosków do Urzędu Patentowego

PRAWO KARNE GOSPODARCZE

Reprezentacja w sądzie i przed organami administracji państwowej

Zaangażowanie i wsparcie

NASZE SPECJALIZACJE - DLA OSÓB FIZYCZNYCH

PRAWO RODZINNE

Rozwody, alimenty, podział majątku, podział spadku

CUDZOZIEMCY

Legalizacja pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce

ODSZKODOWANIA

Skuteczne dochodzenie roszczeń od ubezpieczycieli

Współpracujemy z najlepszymi

NASI EKSPERCI W MEDIACH

Prawnicy z naszej Kancelarii regularnie pojawiają się w programach informacyjnych i społecznych. Wierzymy, że media mają w sobie dużą siłę i mogę być pomocne w osiąganiu postawionych celów. Z zaangażowaniem poświęcamy się także edukacji prawnej społeczeństwa.

Komentarz dla Faktów TVN w temacie granic obrony koniecznej z dnia 29-10-2019 roku

Strzelanina w Gdańsku. Czy użycie broni było konieczne?

Mec. Daniel Ostaszewski komentował w Faktach TVN głośną sprawę postrzelenia przez prokuratora wojskowego dwóch młodych osób, które weszły na jego posesję. Czy w tym przypadku doszło do przekroczenia granic obrony koniecznej? Kancelaria CNO aktywnie zaangażowała się w sprawę i podejmie się reprezentowania poszkodowanych młodych ludzi. Czy w sprawie mamy do czynienia z kontratypem obrony koniecznej który wyłącza karalność czy też przekroczenie granic obrony koniecznej było rażące i strzelający poniesie odpowiedzialność karna? Na te i inne pytania będzie musiała odpowiedzieć prokuratura i sąd.

Komentarz dla Faktów TVN na temat nielegalnej eksmisji kobiety z dziećmi z dnia 22-10-2019 roku

Kobieta została wyrzucona z mieszkania. Razem z dziećmi spędziła noc na klatce schodowej. Mieszkanie pani Magdaleny siłą zajął mężczyzna, który kupił je na licytacji. Kto w tym sporze ma racje? Czy prawo własności upoważnia do samodzielnej eksmisji? Na te pytania odpowiada reportaż TVN.

Tylko praktycy

NASI PRAWNICY

Jesteśmy pasjonatami prawa. Specjalistami w wąskich dziedzinach. Rozumiemy potrzeby dzisiejszego biznesu. Lubimy nowoczesne technologie i z nich korzystamy.

ADWOKACI

Posiada wieloletnie doświadczenie jako adwokat obsługujący zarówno podmioty gospodarcze różnych branż, jak i osoby fizyczne w ramach prowadzonej od 1998 r. kancelarii. Specjalista prawa gospodarczego.

Krzysztof Czyżewski

adwokat, partner

Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze największych podmiotów gospodarczych w kraju i za granicą (w tym spółek giełdowych). Specjalista w dziedzinie prawa handlowego i cywilnego.

Daniel Ostaszewski

adwokat, mediator, partner

Adwokat i doradca restrukturyzacyjny - specjalista z dużą praktyką w zakresie postępowania upadłościowego i restrukturyzacyjnego. Skutecznie łączy prawo z wiedzą ekonomiczną. Syndyk i nadzorca sądowy w postępowaniach upadłościowych i restrukturyzacyjnych.

Marcin Nowojski

adwokat, doradca restrukturyzacyjny, partner

W pracy specjalizuje się w prawnej obsłudze przedsiębiorstw z naciskiem na prawo Ochrony danych osobowych i prawo pracy. Ponadto zajmuje się sprawami odszkodowawczymi i prawem nieruchomości.

Krzysztof Lamparski

adwokat, partner

APLIKANCI, PRAWNICY, ADMINISTRACJA

Studentka Prawa na wydziale Prawa i Administracji uniwersytetu Mikołaja Kopernika W Toruniu. Przygotowuje pracę magisterską w Katedrze Prawa Konstytucyjnego.

Paula Kowalska

prawnik, specjalista ds. upadłości

Studentka Prawa na wydziale Prawa i Administracji uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W zakresie jej zainteresowań znajduje się Prawo Bankowe oraz Prawo Karne.

Karolina Kowalczyk

prawnik, kierownik sekretariatu

Specjalistka w zakresie upadłości konsumenckiej oraz obsługi prawnej firm.

Karina Kubik

aplikant adwokacki, kierownik działu upadłości

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z sukcesem obronił pracę magisterską dotyczącą połączeń odwrotnych spółek kapitałowych.

Jakub Krzywoń

aplikant radcowski

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z sukcesem obronił pracę magisterską dotyczącą ochrony wierzycieli w razie niewypłacalności dłużników.

Jacek Firlej

aplikant radcowski

Każdy klient i każda, nawet najmniejsza sprawa. jest dla nas ważna. Miarą naszego sukcesu jest zadowolenia naszych klientów.

Kancelaria na 5-tkę!

Małgorzata Małkiewicz
12:39 20 Mar 21
Do wszystkich,którzy mają obawy i wątpliwości dot.upadłości konsumenckiej.Dzięki ciepłej i profesjonalnej współpracy z P.mecenasKariną Kubik moje wieloletnie kłopoty zakończyły się pomyślnie. Serdecznie polecam tę kancelarię.
Paweł Słowiński
08:03 04 Mar 21
Chciałbym serdecznie podziękować za profesjonalną pomoc i rozwiązanie mojej sprawy Pani mecenas Karinie Kubik i Pani mecenas Pauli Kowalskiej.Mogę spokojnie polecić wszystkim osobom potrzebującym rozwiązać swoje problemy prawne kancelarię CNO.
Jagoda Cwiklak
18:58 19 Jan 21
Serdeczne podziękowania dla Pani Kariny Kubik i całej kancelarii. Współpraca bardzo owocna, atmosfera przyjemna. Pełen profesjonalizm.Polecam
Anna Braczyńska
10:58 12 Jan 21
Wielkie podziękowania dla Kancelarii CNO pełen profesjonalizm. Szczególnie dziękujemy pani mecenas Karinie Kubik która objęła nas opieką... za wsparcie i nadzieję którą nam dała.Również podziękowania dla Pani Pauli. Wszystko odbywa się płynnie fachowo i rzetelnie.Bedziemy polecać dalej i BARDZO DZIĘKUJEMY za okazane zaangażowanie w naszej sprawie.Polecamy z całego serca pozdrawiamy
Jolanta Ratajczak
21:16 30 Dec 20
Bardzo profesjonalna i na wysokim poziomie prawnym Kancelaria.Szczególne podziękowanie kieruje wobec mecenasa Marcina Nowojskiego,mecenas Kariny Kubik oraz mecenasa Jacka Fireja za zaangażowanie i profesjonalne prowadzenie mojej sprawy.Dostałam od nich wsparcie,dużą pomoc prawna opartą na rzetelnej wiedzy.Polece wszystkim moim znajomym Panstwa Kancelarię,jeżeli takiej pomocy będę potrzebować.Z poważaniemJolanta Ratajczak
Estera H.
20:27 30 Dec 20
Serdeczne podziękowania dla Kancelarii CNO a w szczególności za pomoc i opiekę prawną wielkie słowa podziękowania dla Pani mecenas Kariny Kubik , która swoim profesjonalnym , pełnym zaangażowania podejściem bardzo nam pomogła prowadząc naszą sprawę , także tłumacząc w przystępny sposób wszelkie zawiłości prawne, które budziły w nas obawy a niejednokrotnie niepokój .Z całą pewnością Kancelaria godna polecenia
Andrzej Szczepański
04:44 24 Dec 20
Pomoc prawna na najwyższym poziomie. Szczególne zasługi dla Pani Kariny Kubik za wkład pracy, który wniosła do prowadzonego postępowania. Warto zwrócić się o pomoc, nawet w sytuacjach beznadziejnych i bardzo skomplikowanych, czego jestem "żywym przykładem". Jeszcze raz dziękuję za udzieloną pomoc prawną, wsparcie i co chyba najważniejsze, doprowadzenie postępowania do szczęśliwego finału.
Katarzyna Branicka
21:36 20 Dec 20
Podziękowania dla całej Kancelarii, a w szczególności dla Pani Kariny Kubik za pomoc w upadłości konsumenckiej. Pani Karina wykazała się pełnym profesjonalizmem zarówno w trakcie współpracy przy opracowywaniu wniosku o upadłość konsumencką jak i reprezentując mnie w sądzie. Pani Karina jest osobą bardzo pomocną i kontaktową w rozmowie z klientem a jednocześnie miłą. Bardzo dziękuję za fachową obsługę i pomoc, oraz profesjonalne podejście do mojej sprawy.
Agnieszka Bodziany
20:32 20 Dec 20
Właściwi ludzie na właściwym miejscu.Szczególne podziękowania dla p.Kariny Kubik za zaangażowanie , wyrozumiałość i wsparcie .Pełen profesjonalizm i rzetelność. Bardzo dziękuję za dotychczasową współpracę,gdyż moja sprawa jest jeszcze w toku i wierzę ,że zostanie doprowadzona do szczęśliwego końca. Kancelaria godna polecenia!
Dorota Swiatek
12:58 18 Nov 20
Chcielismy bardzo gorąco podziękować Pani Mecenas Karinie Kubik, za pomoc w naszej sprawie,wyrozumialosc i nadziejea takze oczywiscie Pani Pauli Kowalskiej ktora byla przy nas,wspierala i sluzyla pomoca w kazdej chwili.Mlody,kompetentny znajacy sie na rzeczy Zespol Adwokatow ktory zna dokladnie problemy Ludzi.Z całego serca polecam wszystkim Kancelarię CNO. Naprawdepracują tu prawdziwi profesjonaliści. Ludzie z ogromną wiedzą Prawnicząi o równie ogromnych pokładach empatii,wysoka kultura calego Zespolu co dzis jest niestety zadkoscia.Zostalismy potraktowani bardzo powaznie i Sprawa nasza zostala bardzo szybko zalatwiona co bylo dla nas ogromnym a jakze milym Zaskoczniem.Jestesmy bardzo zadowoleni i kazdemy zyczymy trafic na taka wlasnie Kancelarie.Dziekujemy bardzo
Następne Opinie