I. Kogo szukamy?

Aplikant I, II lub III rok aplikacji Osoba potrafiąca pracować w zespole, samodzielna, otwarta na nowe wyzwania, lubiąca się uczyć.

II. Obowiązki

Wsparcie adwokatów w realizacji bieżących zadań i projektów Samodzielna obsługa podmiotów gospodarczych Samodzielna obsługa postępowań sądowych.

III. Wymagania

Zainteresowanie szeroko rozumianym prawem gospodarczym wola podnoszenia swoich kwalifikacji, odpowiedzialność i sumienność.

IV. Mile widziane

Znajomość prawa medycznego, nowych technologii, autorskiego, nieruchomości, spółek, upadłościowego biegła znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

IV. Oferta

  • konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa i premia)
  • ciekawą i rozwijająca prace w oparciu o stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach
  • stała opieka merytoryczna adwokata lub radcy prawnego
  • możliwość wyboru preferowanego obszaru realizowanych zadań i rozwoju zawodowego w określonej specjalizacji
  • możliwość zatrudnienia po aplikacji
  • możliwość objęcia patronatem
  • możliwość prowadzenia własnego bloga internetowego lub współpraca przy prowadzeniu istniejących blogów
  • możliwość współuczestnictwa w tworzeniu książek i publikacji

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV (ze zdjęciem) wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji (treść poniżej), na adres: kancelaria@cno-legal.pl

Prosimy o zamieszczenie jednej z poniższych zgód w dokumentach aplikacyjnych:

Oświadczenie do rekrutacji bieżącej (wyrażenie zgody jest dobrowolne jednak konieczne w celu uwzględnienia kandydatury w bieżącej rekrutacji):

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych w zakresie przekraczającym zakres wskazany w przepisach prawa pracy przez spółkę Czyżewski Ostaszewski Sp. k. z siedzibą w Poznaniu ul. Św. Marcin 25/7, 61-804 Poznań wpisana do rejestru przedsiębiorców pod numerem 0000753592 e-mail: kancelaria@cno-legal.pl jako administratora danych, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.

Oświadczenie do rekrutacji bieżącej i przyszłej (wyrażenie zgody jest dobrowolne i umożliwia uwzględnienie kandydatury także w późniejszych rekrutacjach):

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez spółkę Czyżewski Ostaszewski Sp. k. z siedzibą w Poznaniu ul. Św. Marcin 25/7, 61-804 Poznań wpisana do rejestru przedsiębiorców pod numerem 0000753592 e-mail: kancelaria@cno-legal.pl, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników.”

Kontakt

t: 797 397 266

e: kancelaria@cno-legal.pl

Poznań, Święty Marcin 25 / 7

Warszawa, ul. Skierniewicka 10A

Bydgoszcz, Stary Rynek 15-21 lok. 10