ADWOKACI

Krzysztof Czyżewski

adwokat, partner

Posiada wieloletnie doświadczenie jako adwokat obsługujący zarówno podmioty gospodarcze różnych branż, jak i osoby fizyczne w ramach prowadzonej od 1998 r. kancelarii. Specjalista prawa gospodarczego.

Marcin Nowojski

adwokat, doradca restrukturyzacyjny, partner

Adwokat i doradca restrukturyzacyjny - specjalista z dużą praktyką w zakresie postępowania upadłościowego i restrukturyzacyjnego. Skutecznie łączy prawo z wiedzą ekonomiczną. Syndyk i nadzorca sądowy w postępowaniach upadłościowych i restrukturyzacyjnych.

Daniel Ostaszewski

adwokat, mediator, partner

Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze największych podmiotów gospodarczych w kraju i za granicą (w tym spółek giełdowych). Specjalista w dziedzinie prawa handlowego i cywilnego.

Krzysztof Lamparski

adwokat, partner

W pracy specjalizuje się w prawnej obsłudze przedsiębiorstw z naciskiem na prawo Ochrony danych osobowych i prawo pracy. Ponadto zajmuje się sprawami odszkodowawczymi i prawem nieruchomości.

DORADCY PODATKOWI

Maciej Górecki

doradca podatkowy, radca prawny

Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie prawa podatkowego.W latach 2003-2008 był pracownikiem urzędu kontroli skarbowej.

APLIKANCI, PRAWNICY, ADMINISTRACJA

Karina Kubik

aplikant adwokacki, kierownik działu upadłości

Specjalistka w zakresie upadłości konsumenckiej oraz obsługi prawnej firm.

Anna Czerwińska

prawnik, specjalista ds. upadłości

Studentka V roku prawa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się wokół upadłości konsumenckiej oraz postępowania karnego, także na szczeblu międzynarodowym.

Karolina Kowalczyk

prawnik, kierownik sekretariatu

Studentka Prawa na wydziale Prawa i Administracji uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W zakresie jej zainteresowań znajduje się Prawo Bankowe oraz Prawo Karne.

Paula Kowalska

prawnik, specjalista ds. upadłości

Studentka Prawa na wydziale Prawa i Administracji uniwersytetu Mikołaja Kopernika W Toruniu. Przygotowuje pracę magisterską w Katedrze Prawa Konstytucyjnego.

Jacek Firlej

prawnik

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z sukcesem obronił pracę magisterską dotyczącą ochrony wierzycieli w razie niewypłacalności dłużników.

Jakub Krzywoń

prawnik

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z sukcesem obronił pracę magisterską dotyczącą połączeń odwrotnych spółek kapitałowych.

KOMUNIKACJA

Szymon Detko

brand manager

Student Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Dba o spójny wizerunek kancelarii.

Zespół CNO w 2019 roku

Zespół CNO w 2017 roku