Nasz zespół

ADWOKACI

Krzysztof Czyżewski

Adwokat, Partner

Posiada wieloletnie doświadczenie jako adwokat obsługujący zarówno podmioty gospodarcze różnych branż, jak i osoby fizyczne w ramach prowadzonej od 1998 r. kancelarii. Specjalista prawa gospodarczego.

Marcin Nowojski

Adwokat, Partner

Specjalista z dużą praktyką w zakresie postępowania upadłościowego i restrukturyzacyjnego. Autor bloga Upadłość konsumencka w praktyce. Skutecznie łączy prawo z wiedzą ekonomiczną.

Daniel Ostaszewski

Adwokat, Partner

Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze największych podmiotów gospodarczych w kraju i za granicą (w tym spółek giełdowych). Specjalista w dziedzinie prawa handlowego i cywilnego.

Krzysztof Lamparski

Adwokat, Partner

W pracy specjalizuje się w prawnej obsłudze przedsiębiorstw z naciskiem na prawo Ochrony danych osobowych i prawo pracy. Ponadto zajmuje się sprawami odszkodowawczymi i prawem nieruchomości.

Agnieszka Nizioł

Adwokat

Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Członek Wielkopolskiej Izby Adwokackiej od 2015 roku.

Nasz zespół

DORADCY PODATKOWI

Maciej Górecki

Doradca podatkowy, Radca prawny

Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie prawa podatkowego.W latach 2003-2008 był pracownikiem urzędu kontroli skarbowej.

Aplikanci, prawnicy, administracja

Karina Kubik

Aplikant adwokacki

Specjalistka w zakresie upadłości konsumenckiej oraz obsługi prawnej firm.

Joanna Alicja Brodnicka

Aplikant radcowski

Mec. Joanna Brodnicka specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych. Interesuje się prawem cywilnym i gospodarczym.

Katarzyna Hozenberg

Specjalista ds. upadłości, młodszy prawnik

Absolwentka kierunku Administracja na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizuje się w postępowaniach o ogłoszenie upadłości konsumenckiej.

Jacek Firlej

Młodszy prawnik

Student V roku Prawa na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Seminarzysta w Katedrze Prawa Cywilnego, Handlowego i Ubezpieczeniowego.

Weronika Sowa

Młodszy prawnik

Absolwentka pierwszego stopnia administracji na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Obecnie studiuje na drugim stopniu kierunku administracja. Zajmuje się prawną ochroną konsumentów.

Magdalena Panczak

Młodszy prawnik

Studentka 2 roku prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza.

Zespół CNO w 2019 roku

Zespół CNO w 2017 roku