Rozpoczynamy nowy cykl “Spotkań przy kawie” dla frankowiczów!

Rozpoczynamy w Poznaniu nowy cykl “Spotkań przy kawie” ze specjalistami w zakresie kredytów frankowych! Nasi eksperci – mec. Marcin Nowojski i mec. Daniel Ostaszewski – będą bez żadnych zobowiązań wyjaśniać naszym gościom, co musi zawierać umowa, aby na jej podstawie wszcząć postępowanie.

Spotkania odbywać się będą co środę w biurze naszej kancelarii przy ul. Święty Marcin 25/7. Potrwają do końca września, a pierwsze z nich będzie miało miejsce już za tydzień – 26 sierpnia!

Wziąłeś/-aś kredyt we frankach w Getin Banku, Banku Millenium lub mBanku? Czytasz o wygranych sprawach klientów tych banków, ale sam wciąż wahasz się podjąć kroki prawne? Taki sam dylemat ma kilkaset tysięcy osób w Polsce. I słusznie. Nie każdą umowę można unieważnić bądź odfrankowić.

Przyjdź na spotkanie i dowiedz się, czy masz szansę wygrać z bankiem w procesie sądowym. Rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości w miłej atmosferze przy kawie. Ponadto, każdy z naszych gości otrzyma darmowy egzemplarz specjalnego poradnika.