Restrukturyzacja - Skuteczna ochrona przed upadłością

Jeżeli Twoja firma boryka się z trudnościami. Masz problemy z regulowaniem swoich zobowiązań lub przewidujesz, że takie problemy wystąpią w najbliższym czasie (np. z powodu koronawirusa, recesji gospodarczej). Szukasz ochrony przed egzekucją komorniczą. Chcesz przezwyciężyć kryzys i dalej prowadzić swój biznes. RESTRUKTURYZACJA jest dla Twojej firmy właściwym rozwiązaniem.

Ustawa Prawo Restrukturyzacyjne wyróżnia 4-y rodzaje postępowań restrukturyzacyjnych:

1) postępowaniu o zatwierdzenie układu;
2) przyspieszonym postępowaniu układowym;
3) postępowaniu układowym;
4) postępowaniu sanacyjnym

Doradzimy Twojej firmie który rodzaj postępowania wybrać i skutecznie je przeprowadzimy. Prawnicy CNO posiadają uprawnienia doradcy restrukturyzacyjnego, które są konieczne do prawidłowej reprezentacji firm w postępowaniach restrukturyzacyjnych.

Konsultacje dla przedsiębiorców

Wstępna analiza sytuacji

Konsultacja z Adwokatem i Doradcą Restrukturyzacyjnym Marcinem Nowojskim. Mec. M. Nowojski posiada duże doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego. Z powadzeniem pełni on funkcję syndyka, nadzorcy sądowego i tymczasowego nadzorcy sądowego.  Konsultacje odbywają się osobiście w Poznaniu w kancelarii CNO (z zachowaniem szczególnej ostrożności związanej z aktualną sytuacją epidemiologiczną) lub w formie konferencji VIDEO. Rezerwacja terminu: telefonicznie pod numerem 790 466 473 lub przez Internet (formularz poniżej)

Specjaliści od skutecznej restrukturyzacji

Nasi doradcy

Adwokat i doradca restrukturyzacyjny - specjalista z dużą praktyką w zakresie postępowania upadłościowego i restrukturyzacyjnego. Skutecznie łączy prawo z wiedzą ekonomiczną. Syndyk i nadzorca sądowy w postępowaniach upadłościowych i restrukturyzacyjnych.

Marcin Nowojski

adwokat, doradca restrukturyzacyjny, partner

Posiada wieloletnie doświadczenie jako adwokat obsługujący zarówno podmioty gospodarcze różnych branż, jak i osoby fizyczne w ramach prowadzonej od 1998 r. kancelarii. Specjalista prawa gospodarczego.

Krzysztof Czyżewski

adwokat, partner

Zarezerwuj termin

Konsultacja z Doradcą Restrukturyzacyjnym