Nie boimy się głośnych i kontrowersyjnych procesów!

Nie boimy się głośnych i kontrowersyjnych procesów. Do każdej z prowadzonych spraw podchodzimy w pełni rzetelnie i profesjonalnie. Dwoje naszych klientów zostało oskarżonych po tym, jak przy kamienicy na poznańskich Garbarach zerwała się rura z gruzem i spadła na przechodzącą tamtędy kobietę. Należy wyjaśnić wszelkie nieprawidłowości i wskazać osoby odpowiedzialne za cierpienie pani pokrzywdzonej, ale nie można tego jednak zrobić kosztem niewinnych osób.

Głos Wielkopolski zacytował mowy końcowe naszych adwokatów: mec. Krzysztofa Czyżewskiego i mec. Daniela Ostaszewskiego.

– Jest mi przykro, jako człowiekowi, gdy patrzę na panią pokrzywdzoną. Jednak jest mi też przykro, że dziś na sali sądowej nie ma osób, które powinny ponosić za to odpowiedzialność. Nie ma ich, bo prokuratura przeprowadziła postępowanie dowodowe w sposób jak najprostszy – mówił mecenas Daniel Ostaszewski, obrońca Piotra B.

[…]

W podobnym tonie przemawiał adwokat Krzysztof Czyżewski, obrońca Zbigniewa N. – Jak można zarzucać komuś, że dopuścił do obsługi leja osoby bez uprawnień, skoro te uprawnienia nie są wymagane? Rozumiem, że sprawa była medialna, trzeba było skierować akt oskarżenia, bo pewnie przedstawiciele mediów trochę naciskali. Ale to ma być wymiar sprawiedliwości – mówił mecenas Czyżewski.

Pełen artykuł można znaleźć klikając tutaj.