Kompleksowa obsługa sporów z bankami

Kredyty frankowe

 

Kancelaria Czyżewski Nowojski Ostaszewski Sp. k. specjalizująca się w postępowaniach sądowych dotyczących kredytów walutowych, w odpowiedzi na duże zainteresowanie naszych klientów tą tematyką,  przygotowała specjalną ofertę dla osób posiadających kredyt walutowy. Specjaliści zajmujący się Państwa sprawami to adwokaci z wieloletnim doświadczeniem procesowym i negocjacyjnym z największymi podmiotami, którzy skutecznie poprowadzą Państwa sprawę prawne po przełomowym wyroku TSUE. Jest wiele powodów dla których warto współpracować z nami. Oto tylko niektóre z nich:

 • Jesteśmy kancelarią specjalizującą się w sporach z bankami
 • Dzięki doświadczeniu zdobytemu w licznych sporach oraz w trakcie negocjacji z największymi podmiotami gospodarczymi w Polsce, potrafimy skutecznie pomóc naszym klientom w odzyskaniu należnych pieniędzy od banków
 • Na potrzeby postępowań związanych z kredytami walutowymi stworzony został interdyscyplinarny osób – profesjonalistów z rożnych dziedzin gwarantujący najwyższą jakość świadczonych usług.  W skład zespołu wchodzą adwokaci oraz ekonomista i doradca podatkowy. Kancelaria współpracuje także z biegłymi z zakresu bankowości.

Nasi specjaliści

Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze największych podmiotów gospodarczych w kraju i za granicą (w tym spółek giełdowych). Specjalista w dziedzinie prawa handlowego i cywilnego.

Daniel Ostaszewski

adwokat, mediator, partner

Adwokat i doradca restrukturyzacyjny - specjalista z dużą praktyką w zakresie postępowania upadłościowego i restrukturyzacyjnego. Skutecznie łączy prawo z wiedzą ekonomiczną. Syndyk i nadzorca sądowy w postępowaniach upadłościowych i restrukturyzacyjnych.

Marcin Nowojski

adwokat, doradca restrukturyzacyjny, partner

W pracy specjalizuje się w prawnej obsłudze przedsiębiorstw z naciskiem na prawo Ochrony danych osobowych i prawo pracy. Ponadto zajmuje się sprawami odszkodowawczymi i prawem nieruchomości.

Krzysztof Lamparski

adwokat, partner

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z sukcesem obronił pracę magisterską dotyczącą ochrony wierzycieli w razie niewypłacalności dłużników.

Jacek Firlej

aplikant radcowski

Nasza oferta- czyli od czego zaczynamy

Naszą pracę wyróżnia skrupulatność, rzetelność a przede wszystkim efektywność. Zawsze staramy się pomóc naszym klientom w wyborze optymalnego dla nich rozwiązania. Dlatego też przystępując do pracy, w pierwszej kolejności CAŁKOWICIE BEZPŁATNIE dokonujemy analizy umowy pod kątem tzw. abuzywności, a więc zapisów niedozwolonych w umowie oraz oceniamy skutki dla klienta. 

 

Co musisz zrobić aby rozpocząć z nami współpracę

Krok 1– wypełnij dane oraz formularz znajdujący się w prawej kolumnie lub prześlij umowę na adres kancelaria@cno-legal.pl

Krok 2 – przygotuj swoją umowę z bankiem

Krok 3 – wyślij do Nas wiadomość z załączonymi dokumentami

Krok 4 – czekaj na wiadomość od nas, skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie po otrzymaniu dokumentów oraz wskażemy termin sporządzenia raportu

Czas sporządzenia przez nas raportu to około 1- 2 tygodnie.   Raport który stworzymy dla Państwa w  formie pdf- zawierać on będzie analizę umowy oraz możliwości w zakresie “przewalutowania” albo stwierdzenia jej nieważności.

Dodatkowo dokonamy analizy przedawnienia, w razie konieczności wyszukamy istotne stanowiska UOKIK oraz Rzecznika Finansowego, wystąpimy o informację publiczną do sądów w sprawach do których UOKiK/RF występował z istotnymi stanowiskami o kopię orzeczenia/informację o sprawie. 

Co również ważne, na podstawie danych o których mowa powyżej,  dokonamy analizy szans procesowych, kosztów dochodzenia roszczenia oraz wstępne szacunkowe wartości nadpłat uczynionych wobec banku. 

Przedstawimy również wynagrodzenie za prowadzenia sporu oraz wyliczymy koszty niezbędne do dochodzenia sporu w sądzie.

Dodatkowo dokonamy analizy przedawnienia, w razie konieczności wyszukamy istotne stanowiska UOKIK oraz Rzecznika Finansowego, wystąpimy o informację publiczną do sądów w sprawach do których UOKiK/RF występował z istotnymi stanowiskami o kopię orzeczenia/informację o sprawie. 

Co również ważne, na podstawie danych o których mowa powyżej,  dokonamy analizy szans procesowych, kosztów dochodzenia roszczenia oraz wstępne szacunkowe wartości nadpłat uczynionych wobec banku. 

Przedstawimy również wynagrodzenie za prowadzenia sporu oraz wyliczymy koszty niezbędne do dochodzenia sporu w sądzie.

Bezpłatna analiza umowy – formularz kontaktu

  Wygrana w sprawie - korzyści dla klienta

  Wygrana w sprawie- korzyści dla klienta

  UNIEWAŻNIENIE UMOWY – stwierdzając nieważność umowy, strony zobowiązane są do oddania sobie tego co wzajemnie sobie świadczyły- bank obowiązany jest zatem do zwrotu całej kwoty jaką wpłacił mu klient, klient zaś musi zwrócić kwotę jaką otrzymał od banku

   

  ODFRANKOWIENIE – odfrankowienie umowy powoduje skutek w postaci odzyskania do około 30 procent rat zapłaconych w ostatnich latach, co w konsekwencji skutkuje zarówno zmniejszeniem kredytu jak i raty. Kredyt staje się kredytem złotówkowym z oprocentowaniem LIBOR plus marża.

   Napisz do nas i otrzymaj swój raport!

  PRZYKŁAD KORZYŚCI
  (na podstawie danych jednego z naszych klientów)

  Informacje o kredycie:

  • kredyt z dnia 15 lutego 2008 roku w kwocie 650 000 PLN przeliczony do kursu CHF – 307 503 CHF
  • okres kredytowania 40 lat (480 miesięcy)
  • kurs CHF z dnia udzielenie kredytu: 2,1138 zł
  • marża banku: 1,2 %
  • zadłużenie na dzień 20.10.2019 roku – 238 184,03 CHF czyli około 937 158,87 PLN
  • kwota spłacona przez klienta do dnia dzisiejszego:  356 768,28 PLN
  • występowanie klauzul abuzywnych: TAK
  • wartość rad nadpłaconych: 138 807 PLN
  • koszt kredytu po tzw. odfrankowieniu (przy obecnym LIBOR)- oprocentowanie MARŻA + LIBOR
   733 187,87 zł
  • kredyt pozostały do zapłaty (przy obecnym LIBOR): 594 380,87 złotych
  • ZYSK DLA KLIENTA: 699 546,23 złotych

  Umów się na bezpłatną konsultację

  Kancelaria frankowa Poznań

  spotkania w trybie ciągłym, termin ustalany telefonicznie 577 807 469 lub rezerwacja przez internet

  ul. Św. Marcin 25/7

  Kancelaria frankowa Warszawa

  spotkania – co do zasady – w każdy piątek, termin ustalany telefonicznie 577 807 469 lub rezerwacja przez internet

  ul. Skierniewicka 10A (6-e piętro)